Tootekood: 216901 Kategooria:

GT ANSI – Täiskeha julgestusvöö

266,00

GT ANSI lähtub meie uusimast kõrgtööde julgestusvööde disainist, mille uuendused muudavad selle vastavaks kõige värskematele ANSI standarditele.

Puhasta
Võrdle

GT ANSI-l on täidetud nii ANSI kui EN sertifikatsioonid, mis täidavad tööliste rangeid regulatoorseid vajadusi mitmel pool maailmas.

Põhinedes GT Sit+Chest julgestusvöödel, arendati ka GT ANSI välja tuginedes meie “SOSPESI” uuringuprogrammile, mis andis meile uusi teadmisi rippumisest tekkinud traumade kohta. Uuenduslik ühendus puusavöö ja jala-aasade vahel muudab alakeha vöö mugavaks nii maapinnal kandes kui ka rippudes. Polsterdused on eri kohtades erineva paksusega, et pakkuda kõigile kehaosadele kõige sobivamat toestust ja mugavust.

Patenteeritud kõhupoolsel kinnitusel on kaks aasa: ülemise külge saab kinnitada rinnavöö ja haaratsi ning alumine aas hoiab kõhupoolset D-kujulist kinnituskarabiini varustuse kinnitamiseks.

Jala-aasadel on robustsed korrektse kinnituse näidikutega automaatlukustusega kinnitused. Õlgadel on sertifitseeritud lihtsalt avatavad varustusaasad.

Kuus alumiiniumsulamist kinnituspunkti: üks rindmine ja üks selgmine kukkumise peatamiseks, üks kõhupoolne rippumiseks ning kaks külgmist ja üks tagumine tööasendi fikseerimiseks ja tõkendamiseks.

Saadaval kahes suuruses.

Ühik

tk

Tarneaeg